Dames 4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Liempde D2 Boekel D3 0:00
Oss D7 Dommel D2 0:00
Oedenrode D4 Oedenrode D3 0:00
HDL D1 Oss D6 10:30
Boxmeer D4 Geel-Zwart D4 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dommel D2 9 27 9 0 0
2 Oss D7 9 17 5 2 2
3 HDL D1 9 15 5 0 4
4 Geel-Zwart D4 9 15 4 3 2
5 Boekel D3 9 13 4 1 4
6 Boxmeer D4 9 13 4 1 4
7 Liempde D2 9 10 2 4 3
8 Oss D6 9 7 2 1 6
9 Oedenrode D4 9 5 1 2 6
10 Oedenrode D3 9 4 0 4 5
11 Vlijmen D2-O 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Boxmeer D4 12:45 uit
12 mrt Sint Oedenrode D4 n.n.b thuis
19 mrt Oss D7 n.n.b uit
26 mrt MHCdeDommel D2 n.n.b thuis
2 apr Sint Oedenrode D3 n.n.b uit
23 apr Oss D6 n.n.b thuis
14 mei HC Boekel D3 n.n.b uit
21 mei HC Grave D2 n.n.b thuis
4 jun Liempde D2 n.n.b uit
11 jun mixed hockeyclub HDL D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Boekel D3 Liempde D2 (5-2)final
Oss D6 HDL D1 (2-9)scheduled
Dommel D2 Oss D7 (8-1)final
Geel-Zwart D4 Boxmeer D4 (4-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
HDL D1 Boekel D3 (5-2)final
Oedenrode D4 Geel-Zwart D4 (1-2)final
Boxmeer D4 Oss D6 (7-1)final
Oss D7 Oedenrode D3 (5-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Boekel D3 Boxmeer D4 (8-2)final
Oedenrode D3 Dommel D2 (1-7)scheduled
Geel-Zwart D4 Oss D7 (1-0)final
Oss D6 Oedenrode D4 (2-0)scheduled
Grave D2 HDL D1 (1-6)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Oedenrode D3 Oedenrode D4 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oedenrode D4 Boekel D3 (1-0)final
HDL D1 Liempde D2 (4-0)final
Oss D7 Oss D6 (3-0)final
Dommel D2 Geel-Zwart D4 (6-2)final
Boxmeer D4 Grave D2 (4-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Oss D6 Dommel D2 (0-5)final
Boekel D3 Oss D7 (2-3)scheduled
Geel-Zwart D4 Oedenrode D3 (1-1)final
Liempde D2 Boxmeer D4 (2-1)scheduled
Grave D2 Oedenrode D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Oss D7 Grave D2 (8-0)final
Oedenrode D4 Liempde D2 (2-2)final
Oedenrode D3 Oss D6 (1-1)final
Boxmeer D4 HDL D1 (2-1)final
Dommel D2 Boekel D3 (6-1)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Liempde D2 Grave D2 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Boekel D3 Oedenrode D3 (8-2)final
HDL D1 Oedenrode D4 (5-1)final
Oss D6 Geel-Zwart D4 (9-1)scheduled
Grave D2 Dommel D2 (0-10)final
Liempde D2 Oss D7 (0-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oss D7 HDL D1 (4-1)final
Oedenrode D3 Grave D2 (4-2)final
Dommel D2 Liempde D2 (8-0)final
Oedenrode D4 Boxmeer D4 (1-2)scheduled
Geel-Zwart D4 Boekel D3 (4-4)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Grave D2 Geel-Zwart D4 (2-4)final
Boekel D3 Oss D6 (7-1)scheduled
HDL D1 Dommel D2 (2-5)scheduled
Boxmeer D4 Oss D7 (2-2)final
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
Liempde D2 Oedenrode D3 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Oedenrode D3 HDL D1 (3-4)scheduled
Oss D7 Oedenrode D4 (2-1)scheduled
Dommel D2 Boxmeer D4 (10-1)final
Geel-Zwart D4 Liempde D2 (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HDL D1 Geel-Zwart D4 (1-4)final
Boxmeer D4 Oedenrode D3 (3-1)final
Grave D2 Boekel D3 (2-7)scheduled
Liempde D2 Oss D6 (6-1)scheduled
Oedenrode D4 Dommel D2 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Oss D6 Grave D2 (6-0)final

Sponsoren

Copyright © 2015 Hockeyclub Geel-Zwart|Website door LaatR.IT