Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 april 2018
Tijd T/U Team Tegen team
12:30 Uit M6E1 Oss ME2

Commissies

Bestuur
Frank van der Heijden
Frank van der Heijden 0413352008 Voorzitter voorzitter@geel-zwart.nl; fpj.vdheijden@gmail.com
Charles  Düthmann
Charles Düthmann 0413375375 Secretaris secretariaat@geel-zwart.nl
Alex  Düthmann
Alex Düthmann 0413362774 Penningmeester (ad interim) alex.duthmann@kpnmail.nl
Willem  Caris
Willem Caris 0413352944 Bestuurslid Seniorenzaken senioren@geel-zwart.nl
Matthieu van den Manacker
Matthieu van den Manacker 0413362509 Bestuurslid Jeugdzaken jeugd@geel-zwart.nl
Lysbeth  Barten
Lysbeth Barten 0413341924 Secretaresse secretariaat@geel-zwart.nl
Coordinatoren Commissies: Algemeen
BAC (senioren / junioren)
Tom  Hendriks
Tom Hendriks 0413353264 BAC (senioren / junioren) tomhendriks90@hotmail.com
Beheer keepersmaterialen
Jan  Staring
Jan Staring Beheer keepersmaterialen jan.staring@j-star.eu
Beheer materiaal, velden, gebouw
Jan van der Heijden
Jan van der Heijden 0625061037 Beheer materiaal, velden, gebouw jaheijden_1@kpnmail.nl
GROOTS
Jeanne van de Brand
Jeanne van de Brand 0413367087 GROOTS jeannevandenbrand@gmail.com
Monique  Janus
Monique Janus 0413257410 GROOTS moniquejanus@home.nl
Lysbeth  Barten
Lysbeth Barten 0413341924 GROOTS secretariaat@geel-zwart.nl
Monique  Smits-Slippens
Monique Smits-Slippens 0413344362 GROOTS msmitsslippens@planet.nl
Margit van den Berg - van den Broek
Margit van den Berg - van den Broek GROOTS vosseweide@gmail.com
Ledenadministratie
Heidi  Brouwer
Heidi Brouwer 0413352565 Ledenadministratie ledenadministratie@geel-zwart.nl
Scheidsrechtersopleiding
René  Verwijst
René Verwijst 0413342717 Scheidsrechtersopleiding rene.verwijst@home.nl
Sponsoring
Suzanne  Hendriks
Suzanne Hendriks 0624349202 Sponsoring svdboogaart@hotmail.com
Thomas  Deenen
Thomas Deenen 0413369097 Sponsoring th.deenen@kpnmail.nl
Angelique  Feenstra
Angelique Feenstra 0413353977 Sponsoring angelique.feenstra@asv.nl; angelique.feenstra@gmail.com
Paul van Dieperbeek
Paul van Dieperbeek Sponsoring pvdieperbeek@gmail.com
Derc van den Heuvel
Derc van den Heuvel 0413343252 Sponsoring cdheuf@home.nl
Bart  Batenburg
Bart Batenburg 0413354069 Sponsoring bartbatenburg01@gmail.com
Nicole van den Boom
Nicole van den Boom 0413331144 Sponsoring boomnicole@gmail.com
Website
Rob de Laat
Rob de Laat 06-41041232 Webmaster rob@laatr.it
Zaalhockey (senioren / junioren)
Marc  Kennis
Marc Kennis 0652260663 Zaalhockey (senioren / junioren) zaalhockey@geel-zwart.nl
Technische commissie
Technische commissie
Ramón van Leur
Ramón van Leur 0413376663 Voorzitter info@van-leur.nl
Hetty  Brouwer
Hetty Brouwer 0622796097 Coördinator Technisch Beleid & Jongste Jeugd hetty.brouwer@kpnmail.nl
Technische commissie D1 / D2 / MA1
Yvonne  Jetten - de Goeij
Yvonne Jetten - de Goeij 0413269708 Selectieteams Senioren & MA-lijn jette078@planet.nl
Technische commissie H1 / H2 / JA1
Marc van Bakel
Marc van Bakel 0610978497 Selectieteams Senioren & JA-lijn marcvanbakel@outlook.com
Technische commissie JB / JC / JD
Marein van Erp
Marein van Erp 0615493906 Selectieteams Jongens B-C-D marein@ziggo.nl
Technische commissie MB / MC / MD
Eefje van Leur - Noten
Eefje van Leur - Noten 0413288413 Selectieteams Meisjes B-C-D eefje.noten@hotmail.com
Coordinatoren Commissies: Junioren
Bardienst
Josette  Manders
Josette Manders 0413355661 Bardienst zaterdag bardienst-za@geel-zwart.nl
G-Hockey
Lidwien van Heeswijk
Lidwien van Heeswijk 0413352724 G-Hockey g-hockey@geel-zwart.nl
Jongste Jeugd
Elles  Werring
Elles Werring Mini's / Benjamins (meisjes en jongens) minis@geel-zwart.nl
Marjon van Leur
Marjon van Leur Mini's / Benjamins (meisjes en jongens) minis@geel-zwart.nl
Junioren
Susan van den Bergh
Susan van den Bergh 0413245466 Meisjes A - B susanvdbergh@ziggo.nl
Wendy van de Vorstenbosch
Wendy van de Vorstenbosch 0413341725 Meisjes C - D pvdvorstenbosch@ziggo.nl
Yvonne van Boxmeer
Yvonne van Boxmeer 0413351661 Meisjes C - D yvonne@vanboxmeer.org
Patrick van de Vorstenbosch
Patrick van de Vorstenbosch 0413341725 Jongens A - B - C - D p.vdvorstenbosch@vormatech.nl
Marja van Andel
Marja van Andel 0413352837 Meisjes A - B marjavanandel@kpnmail.nl
Jeannette van de Louw
Jeannette van de Louw 0413350183 Meisjes C - D louw@biscon.nl
Herman de Roij
Herman de Roij Jongens A - B - C - D h.de.roij@gmail.com
Scheidsrechters
Carla  Scholten
Carla Scholten 0413355112 Scheidsrechters veld junioren arbitragejeugd@geel-zwart.nl
Trainingscoördinatoren
Paul  Klerks
Paul Klerks Trainingscoördinator junioren paul_klerks@hotmail.com
Jasper van Schaijk
Jasper van Schaijk Trainingscoördinator mini's jasperschaijk@hotmail.com
Wedstrijdsecretariaat
Mariette van Kempen
Mariette van Kempen 0413378980 Wedstrijdsecretariaat / wedstrijdformulieren jongste jeugd wedsecrjun@geel-zwart.nl
Mariette van Kempen
Mariette van Kempen 0413378980 Wedstrijdsecretariaat / wedstrijdformulieren junioren wedsecrjun@geel-zwart.nl
Coordinatoren Commissies: Senioren & Veteranen
Coordinatoren
Willem  Caris
Willem Caris 0413352944 Tophockey / senioren / veteranen (dames & heren) senioren@geel-zwart.nl
Overig
Lucille van Druenen
Lucille van Druenen 0413352332 Recreanten (dames) Lucillevandruenen@icloud.com
Frank van der Heijden
Frank van der Heijden 0413352008 Midweekhockey voorzitter@geel-zwart.nl; fpj.vdheijden@gmail.com
Wedstrijdsecretariaat
Anja van Heeswijk
Anja van Heeswijk 0413355315 Wedstrijdsecretariaat / wedstrijdformulieren senioren wedsecrsen@geel-zwart.nl

Sponsoren

Copyright © 2015 Hockeyclub Geel-Zwart|Website door LaatR.IT